Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oddíl v roce 2014

Oddíl v roce 2014

Rok 2014 jsme započali v celkovém počtu 54 členů. Došlo totiž k přeorganizování místních skautských oddílů v Chyškách, Nadějkově a Sepekově ze strany Junáka. Nyní tvoříme totiž jeden velký skautský oddíl 999. Chyšky – Nadějkov – Sepekov spadající pod přístav Třináctka v Opařanech.

Oddíl se stal aktivním partnerem při plánování a brigádách občanského sdružení Naše Chyšecko při projektu „Proměna chyšecké návsi“

4. 1. jsme se zapojili do celonárodní charitativní Tříkrálové sbírky pořádanou Charitou ČR – 2 skupinkám se podařilo v osadách Hrachov, Nálesí, části Ratiboři, Podchyšská Lhota, Zaluží, Kvašťov, Dobřemilice a Vlksice přes 5000,- Kč.

14.2.  čvachtání v bazénu na Mozolově

25.-27. 4. jarní výprava do Mirovic k P. Kozubíkovi

3.5. účast hlídek na závodě ZVaS v Sezimově Ústí – závod vlčat a světlušek v nejrůznějších disciplínách – hlídka vlčat se umístila na 8. místě, hlídka světlušek z Nadějkova vyhrála a postoupila do krajského kola do Lišek u Bechyně, kde se umístily na 3. místě.

28.6.-12.7. letní junácký tábor u Chlistova s celotáborovou hrou „Cesta kolem světa“

14.-16.11- podzimní výprava do Č. Budějovic

13.12- adventní výlet do rakouského Gmundenu za spolupráce se ZŠ

23.12. zdobení stromečků v kostele a rozdávání Betlémského světla