Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oddíl v roce 2011

Oddílové akce v roce 2011:

 

·         15. dubna - koupání v bazénu v Mozolově

 

·         19. dubna - realizace sbírkové akce Velikonoční skautské kuřátko projektu „Pomozte dětem“

o   Výtěžek 1 065,- Kč

 

·         27. – 29. května - jarní výprava do Kovářova

 

·         3. - 16. července - letní junácký tábor Řeháčkovina u Hronova Vesce v duchu Robinsona Crusoea

 

·         17. září - skautské odpoledne v Chyškách na faře – odpoledne plné he, soutěží a zábavy spojené s připomínkou desetiletého výročí existence oddílu v Chyškách, mj. za tu dobu oddílovou registrací prošlo cca 50 dětí z Chyšecka

 

·         14. října - lezecká stěna na gymnáziu v Milevsku

 

·         V závěru roku – 23. 12. se oddíl jako každý rok podílel na přípravě vánoční výzdoby místního kostela, kde na Štědrý den již tradičně rozdával Betlémské světlo, které do Chyšek jako obvykle doputovalo od milevských skautů.